טיפים לעיצוב פנים

10 טיפים לעיצוב פנים הבית

טיפים לעיצוב פנים - עיצוב פנים הבית

 

במאמר שלפניכם נספק לכם עשרה טיפים לעיצוב פנים הבית שיסייעו לכם להבין כי מלאכת עיצוב הבית יכולה להיות חוויה מהנה, זולה ומרעננת.

1 – התחילו בחדר אחד

הטיפ הראשון שלנו אליכם הוא להתחיל בקטן, כלומר, הימנעו מניסיון לעצב את כל הבית במקביל. תחת זאת, התמקדו בחדר אחד בלבד.

2 – התחילו באלמנטים בודדים

עיצוב הבית לא חייב לכלול בהכרח חלוקה מחודשת של החלל, שבירת קירות והחלפת ריצוף. את המטבח, למשל, ניתן לעצב על ידי החלפת ידיות במגירות, החלפת דלתות הארונות והוספת אלמנטים דקורטיביים על הקירות.

3 – ערבו את כל דיירי הבית

גם אם מדובר בשינויים קטנים מאוד בעיצוב, בכל מקרה מומלץ לערב בתהליך את כל דיירי הבית. באופן כזה ניתן למנוע ויכוחים מיותרים בעתיד.

4 – עיצוב תאורה: שחקו עם התאורה

לא אחת ניתן ליצור שינוי דרמטי מאוד באווירה מבלי לשנות דבר וחצי דבר בעיצוב הבית זולת התאורה. שינוי מקורות האור, הטמנת גופי תאורה נסתרים והחלפת גופי התאורה הגדולים בספוטים ממוקדים יכולים לחולל שינוי של ממש בעיצוב, גם מבלי להחליף ולו אריח אחד.

5 – החליפו רהיט או שניים

עיצוב הבית יכול גם לכלול בעיקר החלפת רהיטים. למעשה די בהחלפת מערכת הישיבה בסלון כדי לשנות כליל את מראה החלל.

6 – פנקו את הקירות שלכם

נסו לצבוע קיר אחד בלבד בצבע שיהווה קונטרסט לצבעים של שאר הקירות בחלל ונסו לראות כיצד אתם מרגישים עם השינוי. אחד היתרונות של עיצוב באמצעות שינויי צבע הוא שזוהי דרך זולה ומהירה מאוד לחולל שינוי משמעותי, אך עם זאת הפיך.

7 – הכניסו אור לחיים שלכם

שינוי משמעותי נוסף ניתן להשיג באמצעות הגדלת החלונות, בעיקר בחלל המרכזי בבית.

8 – נצלו את הגבס

הגבס מאפשר לבצע שינויים משמעותיים בעיצוב כמו חלוקת חדרים וכן להוסיף אלמנטים גדולים (כמו מזנון גבס למשל או נישות ייעודיות בקירות) תוך השקעה מינימלית של זמן, כסף ואנרגיה.

9 – הביטו לרצפה

קשה להאמין איזה שינוי משמעותי ניתן לחולל פשוט באמצעות החלפת הריצוף. לעתים אפילו די בהתקנת מספר מרצפות דקורטיביות בעלות מראה שונה כדי להעיר לחיים את כל הרצפה.

10 – צרו קשר עם הסטודיו לעיצוב פנים של ענבל ברקוביץ' – טיפים לעיצוב פנים

 

הטיפ האחרון שלנו אליכם הוא לערב בתהליך עיצוב פנים הבית אנשי מקצוע שיסייעו לכם להימנע מטעויות ולגלות דרכים חדשות שבהן באפשרותכם ליהנות מהחלל. בדיוק כאן נכנס לתמונה הסטודיו של ענבל ברקוביץ', המתמחה בעיצוב פנים ואדריכלות. הסטודיו מציע מגוון רחב ביותר של פתרונות ייחודיים ויצירתיים לעיצוב הבית, הדירה או סביבת העבודה.


הסטודיו זמין עבורכם בטלפון 050-5960962  וכן באפשרותכם להשאיר את הפרטים שלכם בטופס "צור קשר" באתר ונציגי הסטודיו ישובו אליכם בהקדם. 

בקרו אותנו גם בפייסבוק

צור קשר