מעצבת פנים

מעצבת פנים - עיצוב פנים

מעצבת פנים תפקידה כולל בתוכו תחומי עיסוק רבים ונישות הדורשות התמחות מקצועית ואין כל ספק כי עיצוב בתים ודירות הוא בהחלט אחד התחומים מהמעניינים שקיימים.

אחד התחומים הנחשבים יותר פעילים ומאתגרים בתחום העיצוב הוא ללא ספק זה של עיצוב בתים והכוונה כמובן לעיצוב פנים הבית, כך שיהיה גם נעים לעין וגם פרקטי ושימושי עבור המתגוררים בו.

עיצוב פנים לבתים, דורש עבודה בצורה נכונה ותכנון מוקד של המראה העיצובי הכללי של הבית ועל הפריטים שישלימו את המראה הזה. על מנת לבצע את כל זאת נכון רצוי לשכור לשם כך מעצבת פנים מקצועית ובעלת ניסיון בעיצוב בתים דומים לזה שלכם.

מה תפקידה של מעצבת פנים?

מעצבת פנים היא למעשה זה האחראית על עיצוב פנים הבית ועל שילוב בין הגשמת הרצונות של בעל הבית מבחינה עיצובית ועל השימושיות והפרקטיות של הבית לאחר שיסתיים העיצוב שלו.

ישנם מעצבי פנים אשר משולבים בעבודה החל משלב בניית הבית או השיפוץ שלו (בשיפוץ יסודי כמובן) ויש מי שנשכרים לבית מוכן ומקבלים את "שטח העבודה" כפי שהוא ללא יכולת להשפיע מראש או להמליץ לפחות על מיקום קיר כזה או אחר או תשתית לצרכים כאלו ואחרים.

מדוע לבחור במעצבת פנים ולא בעצמי?

רבים עושים טעות חמורה ומחליטים לחסוך בכל פרויקט הבניה שלהם דווקא את המעצבת פנים שכן הם "יודעים הכי טוב מה טוב עבורם" וחוץ מזה תמיד אמרו להם כי "יש להם טעם טוב בעיצוב".

אז נכון שישנם מי שהם בעלי עין טובה וידע נרחב בנושא העיצוב אך מדובר בהחלט בקומץ מבין כל מי שבאמת זקוקים לשירותי עיצוב בית כראוי ולא יכולים אפילו לחשוב על חסכון בתפקיד מעצב פנים לבית שלהם.

מעצבי פנים מודעים לטרנדים הקיימים בשוק העיצוב, בעלי ידע אודות פריטים ואביזרי נוי מיוחדים הקיימים בשוק שיכולים להתאים לבית שלכם, ובעיקר יודעים כיצד לשלב בין פונקציונאליות לצד מראה עיצובי מרשים.

כאן משרדנו נכנס לתמונה, ענבל ברקוביץ' מעצבת פנים כבר 15 שנה, מתמחה בשלל עיצובי פנים לדירות ובתים – ובעיקר בתי יוקרה.


לפרטים נוספים ניתן להתקשר למשרד בטלפון 050-5960962

בקרו אותנו גם בפייסבוק

צור קשר