קטלוג חדרי ילדים

קטלוג חדרי ילדים – ענבל ברקוביץ

קטלוג חדרי ילדים של המעצבת פנים ענבל ברקוביץ' – כבר 14 שנה מעצבת חדרי ילדים ובני נוער בכל הסגנונות ולכל סוגי הבתים והדירות. בקטלוג חדרי ילדים שלנו תוכלו לקבל רעיונות לחדר ילדים בעיצוב דינמי ומותאם לילד שלכם.

לייעוץ עיצוב חדרי ילדים התקשרו אלינו לטלפון 050-5960962 או דרך טופס צור קשר בתחתית האתר


עם קטלוג חדרי ילדים תמצאו את הרעיון המושלם!

מעצבת הפנים ענבל ברקוביץ שמחה לחשוף בפניכם את הקטלוג המלא של חדרי הילדים אשר עיצבה לאורך השנים. אנו מציגים בפניכם קטלוג חדרי ילדים כדי שתוכלו לקבל כמובן, השראה כללית לטובת העיצוב של חדרי הילדים בבית שלכם. יש לזכור כמובן שעיצוב של חדרי ילדים מהווה אתגר מסוים – שכן יש למצוא עיצוב שהילד יאהב, שיהיה בהשקעה נוחה, ושגם יוכל לשרת את הילד שנים קדימה – ולא תצטרכו להחליף אותו בעוד שנתיים. כמובן שהניסיון של ענבל ברקוביץ, יהיה לכם לעזר רב בעת שתתחילו במלאכת העיצוב.

על מה כדאי להקפיד בעיצוב של חדר הילדים?

  • הילד גדל עם החדר – בתוך קטלוג חדרי ילדים תוכלו להסתכל על חדרי ילדים שיכולים להתאים לילדים בטווח גילאים רחב יחסית. זה לא מקרי – ילדים גדלים הרבה יותר מהר ממה שאתם חושבים, וגם ההעדפות שלהם עלולות להשתנות. מה שילד בן 6 יאהב יהיה שונה מהעדפות של ילד בן 10, ואלו יהיו שונים מהעדפות של ילד בן 14 על סף גיל ההתבגרות. לכן חשוב מאד לקבל השראה מהקטלוג שלפניכם, שכן ניתן לבצע בו שינויים קלים בלבד – ולהתאים אותו לאורך שנים, מבלי שנדרשות הוצאות משמעותיות נוספות.
  • בנים או בנות? – במסגרת של קטלוג חדרי ילדים של ענבל ברקוביץ', יש חדרים שקל מאד לראות האם הם עוצבו עבור בנים או עבור בנות, לפי הפריטים שנמצאים, שילוב קשת הצבעים, וכיו"ב. עם זאת, ישנם גם חדרים בעיצוב נייטרלי יותר בקטלוג – והדבר כמובן נתון לשיקול ההורים והילדים.

להזמין עיצוב ייחודי או מהקטלוג?

הכל אפשרי מבחינתכם! אפשר ליצור קשר עם המשרד של ענבל ברקוביץ ולהזמין עיצוב מתוך קטלוג חדרי ילדים, או במידה ואתם חשבתם על עיצוב אחר –  נמשח להוציא אותו לפועל עבורכם! חייגו כבר עכשיו ל050-5960962 ותיהנו מהעיצוב החדש!


לפרטים נוספים והזמנת עיצוב פנים לחדרי ילדים ובני נוער מתוך הקטלוג חדרי ילדים או בעיצוב פנים ייחודי התקשרו נייד: 050-5960962 או דרך צור קשר באתר

אתם מוזמנים להגיע עד אלינו לכתובת  הר חריף 11 כפר סבא. מיקוד 44235 | שעות פתיחה 10:00 – 18:00 | דוא"ל: office@design-inbal.com

בקרו אותנו גם בפייסבוק

קטלוג חדרי ילדים | עיצוב פנים | ענבל ברקוביץ' | 050-59-60-962

צור קשר