קטלוג פינות אוכל

קטלוג פינות אוכל – ענבל ברקוביץ'

קטלוג פינות אוכל של המעצבת פנים ענבל ברקוביץ' – כבר 14 שנה מעצבת פינות אוכל בכל הגדלים ולכל סוגי הבתים והדירות. בקטלוג פינות אוכל שלנו תוכלו לקבל רעיונות לעיצוב פנים חדש ומרענן לפינת אוכל שתמיד חלמתם עליה בעיצוב דינמי ומותאם לטעם האישי שלכם.


קטלוג פינות אוכל – לקבל השראה לאזור החשוב ביותר בבית

יש לא מעט אנשים אשר טוענים בצדק רב, כי האזור החשוב ביותר בבית, הוא פינת האוכל. זהו האזור שבו כל המשפחה מתכנסת לאכול, שבו אנו גם מארחים את כל האורחים שלנו, או פשוט נחים עם ארוחה טובה וקטנה שהכנו לעצמנו. זהו אזור שמצד אחד נמצא בשימוש רב – אך תמיד צריך לשמור על נראות גבוה הועל עיצוב יוצא דופן. כאן בכניסה אל קטלוג פינות אוכל של המעצבת ענבל ברקוביץ, תוכלו להבין במה המשרד שלנו משקיע, וכמובן לקבל השראה לעיצוב של פינות האוכל שלכם.

העקרונות המובילים לעיצוב נכון

  • שימוש נכון בחלל – מצפיה בתמונות השונות של קטלוג פינות אוכל, קל לראות כי למשרד שלנו ניסיון רב בהצבה ועיצוב של פינות האוכל, שהמיקום שלהן בבית בהחלט יכול להשתנות. לעתים הפינה ממלאת את החלל בין הסלון לבין המטבח. לעתים היא ממוקמת ממש בתוך המטבח, לעתים היא מהווה חלק מהמרפסת, לעתים היא מהווה חלק בלתי נפרד מהסלון וממוקמת מול הספרייה והטלוויזיה, וכיו"ב. המשמעות היא בעצם, שאת הפינה אפשר למקם בהתאם לחזון האישי שלכם, הרצון שלכם והצרכים שלכם – וכמובן בהתאם לחלוקת החלל הקיימת בדירה שלכם.
  • באיזה סגנון מעצבים את הפינה? – גם ההחלטה הזו תלויה בכם. בתוך קטלוג פינות אוכל קל לראות שישנן פינות אוכל בעיצוב קלאסי-כפרי, ומולן ישנן פינות האוכל שמעוצבות בסגנון הרבה יותר מודרני, עם שילוב של מתכות, ולא בהכרח מראה של עץ או דמוי עץ. הכל כמובן תלוי ברצון שלכם – ובמשרד של ענבל ברקוביץ, נוכל כמובן גם להסביר לכם מהו העיצוב שיתאים במיוחד לדירתכם.

זה הזמן להגשים את החלום שלכם

אתם מוזמנים להגיע למשרדה של ענבל ברקוביץ', ולהתחיל להסביר לנו איזה עיצוב אתם רוצים לפינת האוכל שלכם – האם עיצוב שנתקלתם בו במסגרת של קטלוג פינות אוכל, או שאתם חולמים על עיצוב אחר ושונה. חייגו אלינו ל050-5960962, ונוכל לקבוע פגישה בקרוב!


 

לפרטים נוספים והזמנת עיצוב פנים פינת אוכל התקשרו לנייד: 050-5960962 או דרך הצור קשר באתר

אתם מוזמנים להגיע עד אלינו לכתובת  הר חריף 11 כפר סבא. מיקוד 44235 | שעות פתיחה 10:00 – 18:00 | דוא"ל: office@design-inbal.com

בקרו אותנו גם בפייסבוק

קטלוג פינות אוכל | עיצוב פנים | ענבל ברקוביץ' | 050-59-60-962

צור קשר