הצצה לדופלקס ברעננה

הדיירים בדופלקס ישן ברעננה (150 מ"ר) ביקשו לעצב לעצמם בית חדש עם הרבה מקומות אחסון, נוח לבישול ולאירוח, ואור טבעי שיכנס מכל פינה. המעצבת ענבל ברקוביץ נקראה לבצע את המשימה. קומת הכניסה בבית הורחבה על חשבון מרפסות ישנות, הורחבו הפתחים, הריהוט הוחלף לבהיר יותר והרצפה הפכה לכהה. בואו לסיור מודרך בין החללים השונים בבית:

בידור פנורמי

כשעמדה המעצבת ענבל ברקוביץ' מול חלונות הדירה בקומה ה-30 של מגדלי אלרוב שבתל אביב היה לה ברור דבר אחד – לנוף ולאור הנשקף מהחלונות הולך להיות חלק נכבד בעיצוב הדירה. מסקנה כמעט מתבקשת כשאתה עומד ומולך נוף פנורמי שכולל את כיכר המדינה מדרום ואת קו האופק הכחול של הים ממערב ומתחתיך פרושים גגות העיר.

כל שלבי שיפוץ הבית צעד אחר צעד

אז הילדים עזבו את הבית, נמאס מחדר השינה הקטן או שפשוט הגיע הזמן לשפץ. לרוב מה שמונע מאיתנו להתחיל הן שאלות כמו "מהיכן מתחילים? מה עושים ולמי פונים?" מה שיכול להקל על התהליך זה ליווי צמוד של איש מקצוע . בדיוק לצורך כך נפגשנו עם מעצבת הפנים ענבל ברקוביץ שעזרה לנו להבין מהם שלבי השיפוץ ואיך עושים את זה כמו שצריך.

מי צריך שני סלונים בדירה אחת?

למה צריך שני סלונים בדירה אחת ואיך ממשיכים לגור בדירה בה נפטר קרוב אהוב. און לייף פותח לכם חלון לעיצוב: בואו להכיר את האדריכליות הישראליות היצירתיות ביותר, והפעם – ענבל ברקוביץ', שהפכה בית אחד לכפול.

לגור ברוטשילד ולהרגיש כמו במלון

מאוד מסקרן לבחון בתים של אחרים, לשאוב רעיונות ולהתרשם מתכנון, ריהוט, עיצוב ואדריכלות. בתים הם עולם ומלואו והם מציגים מעין מראה שמשקפת את האופי והטעם של המתגורר בתוכם. הם גם מהווים סוג של הצצה לחיים של אחרים.